Gotowe Domki Letniskowe

Coraz więcej ciepłych dni za oknem, to znak że już za chwilę rozpocznie się sezon urlopowy. Dla posiadaczy własnych działek letniskowych lub ogrodów, w których lubią spędzać czas letnią porą, mamy wspaniałą wiadomość. Gotowe domki letniskowe to doskonałe miejsce, w którym spędzisz wolne chwile na swojej działce. Dzięki bardzo prostemu montażowi domek nawet w jeden dzień może stanąć na działce. Szeroki wybór projektów pozwoli każdemu na znalezienie domku spełniającego jego wszystkie wymagania.

Gotowe domki letniskowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Drewno wykorzystane do produkcji to świerk syberyjski. Gatunek ten odznacza się dużą wytrzymałością co jest gwarancją trwałości konstrukcji. Impregnacja dodatkowo chroni domek przed wnikaniem wilgoci, rozwojem grzybów i pleśni a także przed przebarwieniami i utratą naturalnego koloru drewna. Gotowe domki letniskowe posiadają również stolarkę okienną i drzwiową wykonaną z drewna. Duże okna i w wielu projektach przeszklone drzwi dostarczają dużo światła do wnętrza. Dla osób, które cenią sobie prywatność, istnieje możliwość zamontowania okienni zewnętrznych również drewnianych.   

Gotowe domki letniskowe oprócz funkcji domku na działkę letniskową, świetnie sprawdzają się jako domki lub altanki ogrodowe. Dzięki zróżnicowanej powierzchni projektów, nawet w małym ogrodzie znajdzie się wystarczająca ilość wolnej przestrzeni na domek. Domek wypoczynkowy to tylko jedna z wielu funkcji jakie może pełnić domek. W porze zimowej będzie doskonałym miejscem, w którym przechowasz wszystkie meble ogrodowe i sprzęty niepotrzebne zimą. Natomiast latem będą świetnym miejscem do urządzania spotkań z przyjaciółmi i rodziną albo oddzielna sypialnia dla odwiedzających Cię gości.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.