Domki Letniskowe Gotowe

Marzy Ci się piękny drewniany domek letniskowy, jednak nie masz czasu na jego montaż? Żaden problem. Firma Domkizbalika.pl zajmie się wszystkim. Sprawią, że Twój nowy drewniany domek letniskowy właściwie będzie gotowy do zamieszkania.

Poznańska firma w swojej ofercie posiada gotowe domki letniskowe wykonane z najlepszego drewna świerku syberyjskiego. Gatunek ten jest szczególnie polecany do budowy gotowych domków letniskowych, gdyż wzrastając w surowym klimacie, cechuje się wysoką odpornością na wiele niekorzystnych czynników. Domki letniskowe wykonywane są przy użyciu technologii „pióro i wpust”. Dzięki niej montaż jest szybki i łatwy, a co więcej konstrukcja jest stabilna i nie grożą jej żadne przesunięcia, nawet po wielu latach użytkowania.

Firma Domkizbalika.pl chcąc oddać w ręce klienta gotowe domki letniskowe, po zakończeniu montażu, oferuje także usługę zwaną impregnacją. Proces ten ma na celu pokrycie surowca środkiem ochronnym, mającym zabezpieczyć go przed infekcjami grzybowymi, jak również obecnością niechcianych szkodników. Impregnację należy powtarzać raz na jakiś czas, by móc cieszyć się pięknym drewnianym domkiem długi czas. Wszystkie domki letniskowe można dodatkowo wyposażyć w nadające uroku okiennice, praktyczne rynny, a także pokryć dach papą lub kolorowym gontem. Wyspecjalizowani montażyści chętnie zajmą się procesem budowy, a także podpowiedzą jak prawidłowo dbać o piękny wygląd domków letniskowych.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.